1% Twojego podatku - 100 % naszych możliwości

1% podatku - 100% możliwości

Przekaż 1 % białostockim harcerzom!

KROK 1: W rubrykę dotyczącą numeru KRS Organizacji Pożytku Publicznego wpisujemy

KROK 2: a następnie w kolejną rubrykę pod nazwą CEL SZCZEGÓŁOWY 1%

Hufiec ZHP Białystok

Przekazane środki wykorzystamy w następujący sposób:

1. Powstaną kolejne nowoczesne programy wychowawcze, których zadaniem będzie praca na rozwojem charakteru, wiedzy i umiejętności zuchów, harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego; w ramach programu wychowawczego ZHP , rozwijać będziemy idee pracy nad sobą, braterstwa i służby Polsce i bliźnim.
2. Sfinansujemy kształcenie instruktorów, którzy swą społeczną pracą wciąż dynamicznie rozwijają harcerski ruch, to na ich wiedzy i umiejętnościach opiera się wysoka jakość harcerskiego wychowania.
3. Rozwijać będziemy harcerskie specjalności które wprowadzają młodych ludzi w świat pasji, przyszłego rozwoju zawodowego i wielkiej przygody.
4. Wesprzemy działania wychowawcze dla drużyn i środowisk harcerskich
5. Dofinansujemy działania służące zachowaniu dziedzictwa harcerskiego i narodowego, między innymi działalność wydawniczą.
6. Dofinansujemy harcerzom obozy i zimowiska.

Dzięki Państwa wsparciu możemy zrobić jeszcze więcej!
Dziękujemy ! Czuwaj !

Materiały dla drużyn