Terminarz prób

Rok harcerski 2017/2018

Obowiązkiem osób zapisanych na posiedzenie KSI jest poinformowanie zespołu o ewentualnej nieobecności do daty dyżuru KSI najpóźniej 7 dni przed posiedzeniem, oraz dosłanie najpóźniej 7 dni przed posiedzeniem dokumentacji drogą elektroniczną. W przypadku nie zachowania tych zasad będzie to skutkowało niewpisaniem w terminarzu przez kolejne 3 miesiące !

***

Komisja Stopni Instruktoskich zwraca się z prośbą do kandydatów i opiekunów o przychodzenie na posiedzenie 15 minut przed godziną wyznaczoną w harmonogramie

Czuwaj!
Swoją próbę podharcmistrzowską otwierałem 28.04.2014r. W tym momencie mam już wykonane wszystkie zadania.

Chciałbym umówić się na zamknięcie próby, przy czym jednocześnie są dwie osoby, którym zależy na jak najszybszym otwarciu próby przewodnikowiskiej [rozpoczęłyby już wykonywanie swoich zadań], a mi zależy na byciu ich opiekunem. Warsztaty opiekunów prób ukończyłem.

Jak można najlepiej rozwiązać tę kwestię? Czy mogę na zamknięcie umówić się już na kwiecień 2015 roku? Czy mogę umówić się na zamknięcie próby podharcmistrzowskiej, a w tej samej dacie umówić swoich podopiecznych na otwarcie prób przewodnikowskich? Czy są przewidywane w tym okresie wiosennym dodatkowe terminy komisji?

Czuwaj!
pwd. Piotr Fiedorczuk

PS Przy okazji chciałbym życzyć spokojnych, rodzinnych, radosnych Świąt :)Piotr Giegiel

Wypozyczalnia sprzetu