IV zbiórka w ramach propozycji

19.032015

Ruszają zgłoszenia na czwartą zbiórkę w ramach propozycji programowej "Teraz Afryka". Jest to świetna okazja, by wspólnie z Zespołem Programowym poznawać Afrykę.

Zbiórka zostanie przygotowana i przeprowadzona w pełni przez nas, wystarczy że przyprowadzisz na nią swoją drużynę!

Na drużyny, które będą uczestniczyły w zbiórkach, bądź będą je realizowały we własnym zakresie czekają złote, srebrne i brązowe dyplomy.

Poniżej garść informacji organizacyjnych:

- data zbiórki: 12.04.2015r.

- Ze swojej drużyny możesz zgłosić patrole na różne metodyki, jednak każdy patrol musi posiadać pełnoletniego opiekuna. Związane jest to tym że zbiórki będą odbywały się w różnych miejscach i będą prowadzone przez różne osoby.

- Dla każdego patrolu należy wypełnić oddzielne zgłoszenie.

- Koszt zbiórki to 1zł od osoby(opiekunowie nie płacą) – które przeznaczone będzie na materiały programowe.

- Miejsce i godzina zbiórki podane zostaną po zakończeniu zgłoszeń.

- Zgłoszenia i wpłaty należy dostarczyć do biura hufca do 03.04.2015r.

Karta zgłoszeniowa

Do zobaczenia!