33 BDH, 33 BGZ, 33 BSDHiZ, 56 BDSh, 93 BDH, 174 BDH - Jubileuszowy weekend

22.032015

Wspominaliśmy już, że trwający weekend bogaty jest w harcerskie biwaki. Łącznie przebywa na nich 356 zuchów, harcerzy i instruktorów. Dla części z nich to czas świętowania jubileuszu swego powstania.

Nastarszą z drużyn mających swoje święto jest 33 Białostocka Drużyna Harcerska "Jagiellonowie", która obchodzi swoje 25 urodziny.
Wspólnie na biwaku 5-ciolecie powstania obchodzi 33 Bialostocki Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych oraz 33 Białostocka Gromada Zuchowa "Królewski Ród"
Okragłą 10 rocznicę istnienia obchodzi 56 Białostocka Drużyna Starszoharcerska "Nie widać?"
21 lat ukończyła 93 Bialostocka Drużyna Harcerska "Na próbie", zaś 11 - 174 Białostocka Drużyna Harcerska.
24 lata minęły od powstania 34 Białostockiej Drużyny Harcerskiej "Hermoder"

Zuchom, harcerzom i całej kadrze życzę by, kolejne lata, dziesięciolecia pracy drużyn przyniosły ogrom harcerskich przeżyć kolejnym pokoleniom w szarych i zielonych mundurach, bogate wspomnienia i bagaż harcerskich wartości wyniesiony z harcesrkich lat w życie codzienne.
Życzę byście w mundurach trwali jak najdłużej z przekonaniem realizując misje Naczelnego Skauta Świata "zostawianie świata lepszym niż go zastaliście".

Czuwajcie!

hm. Agata Pietryszyk