Meldunek z realizacji propozycji "Teraz Afryka"

23.032015

Zlot hufca zbliża się wielki krokami. To właśnie wtedy będziemy podsumowywać realizację propozycji programowej „Teraz Afryka” w naszym hufcu.

Dlatego do 10 maja wypełnij meldunek, aby Twoja drużyna mogła zdobyć  złoty, srebrny bądź brązowy dyplom.

Przypominamy, zrealizowanie:

1-2 zbiórek z „Teraz Afryka” równa się otrzymaniu dyplomu uczestnictwa,

3 zbiórki – brązowy dyplom,

4 zbiórki – srebrny dyplom,

5 zbiórek – złoty dyplom.

Wypełnienie formularzu zajmie Ci  tylko 5 minut, a Twoja drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom.

Bardzo mile widziane będzie przesłanie przez was zdjęć z realizacji tych zbiórek.

Najpierw zapoznaj się z przykładowymi meldunkami zbiórek i wykonaj swój. Jeżeli zdecydujesz się na opis, umieść go w formularzu do którego odnośnik znajdziesz poniżej. Jeżeli masz inny pomysł możesz  wysłać go na maila program@bialystok.zhp.pl (np. jeśli będą to sklejone zdjęcia z opisami). Jeżeli meldunek nie będzie miał postaci elektronicznej (np. wraz z członkami drużyny/ gromady zrobisz podsumowanie tej propozycji  i powstanie z tego mała kronika, plakat) przynieść go do biura hufca (na zlocie będzie można go odebrać).

Mimo wszystko obowiązkowe jest wypełnienie formularza, gdyż pozwoli nam to na uporządkowanie danych odnoście ilości zrealizowanych przez was zbiórek.

Formularz

Jeżeli zdeklarujesz chęć zakupienia przypinek, do 10 maja należy wpłacić odpowiednią kwotę do biura hufca (1 przypinka = 1,50 zł).

Do zobaczenia na zlocie!

Zespół programowy

PS. Drużyny, które uczestniczyły w zbiórkach organizowanych przez zespół programowy, nie muszą wysyłać meldunku. Czekamy jedynie na właty za przypinki od chętnych drużyn.