Festiwal podróżniczy "Pójdę boso"

24.032015

Opowiedz swoją historię o najciekawszym / najpiękniejszym / najdziwniejszym miejscu w którym byłeś. Przypomnij sobie wakacje z rodzicami, obóz harcerski, wyjazd z przyjaciółmi… Może którąś z tych podróży warto się podzielić?

Zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalu podróżniczym „Pójdę boso”, który odbędzie się 9 maja 2015r. w I Liceum Ogólnokształcącym (ul. Brukowa 2 Białystok) o godzinie 10:00.

Przygotuj prezentację multimedialną i krótką, max. 15 minutową, wypowiedź o wybranym przez siebie miejscu. Możesz wziąć też ze sobą pamiątki z tej podróży. Szczegóły w regulaminie poniżej.

Festiwal adresowany jest do harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Formularz zgłoszeniowy uczestnika festiwalu

Uwaga! Drużynowi!

Nawet jeżeli nikt z waszej drużyny nie bierze udziału w festiwalu możesz zgłosić zgłosić swoich harcerzy do festiwal w roli widowni!

Formularz zgłoszeniowy na widownię

Do zobaczenia!