Zapisy na zajęcia na Zlocie Hufca

16.042015

Temat Zlotu Hufca to „Drogowskazy”.

Czemu służą drogowskazy?

Wskazują one kierunek do danego miejsca, drogę, szlak którym powinniśmy podążać.

Podczas zajęć przedpołudniowych na zlocie każdy zuch, harcerz, harcerz starszy i wędrownik będzie wędrował po wskazanych przez drogowskazy szlakach.

Aby jednak do tego doszło musisz, druhu DRUŻYNOWY, zapisać swojego podopiecznego na jeden z nich. Poniżej zasady zapisów na szlaki.

Regulamin zapisów na szlaki:

1. 10 maja 2015 roku na stronie hufca zostaną opublikowane adresy www formularzy zapisów na szlaki.

2. Każdy szlak posiada odrębny formularz.

3. Każdego uczestnika zlotu należy zgłosić dokładnie na jeden szlak.

4. Uczestników zlotu na szlaki zapisuje drużynowy.

5. Podczas zapisów należy podać: Nazwisko i imię uczestnika, wiek uczestnika, numer ewidencji ZHP OPIEKUNA, adres mailowy opiekuna.

6. Każdy szlak ma ograniczoną liczbę miejsc.

7. Formularze będą aktywne od 10 maja 2015 r. od godz. 18.00 do 13 maja 2015 do godz. 18.00.

8. Formularze działają w sposób automatyczny.

9. W przypadku niezapisania uczestnika na żaden szlak, sztab zlotu przyporządkuje zajęcia w sposób losowy.

10. Opiekunowie i drużynowi nie zapisują się na szlaki.

11. Organizatorzy zlotu zastrzegają sobie możliwość nieotwarcia zapisów na wszystkie szlaki.

A na jakie szlaki możesz zapisać swoje zuchy i swoich harcerzy?

Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

WYDRUKUJ tę listę, zabierz ze sobą na zbiórkę drużyny i zbierz preferencje swoich harcerzy odnoście uczestnictwa w danym szlaku.

Wydrukowane listy szlaków znajdziesz również w biurze hufca.

Do zobaczenia na zlocie!