Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27.042015

Zapraszamy do czynnego udziału w uroczystościach 3-cio majowych. Udział w rocznicy jest wyrazem naszej służby Polsce, dlatego też liczę na liczymy przybycie wraz z reprezentacjami drużyn.

Centralne obchody rozpoczną się w Białymstoku 3 maja o godz. 11:00, uroczystą Mszą Świętą w Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny a następnie odbędzie się Apel i oddanie hołdu przy Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zbiórka drużyn i środowisk harcerskich o godzinie 10:25 przy Kinie Ton.
Przed Mszą Święta i uroczystościami nastąpi sprawdzenie umundurowania, prosimy by drużynowy zadbali o jego prawidłowość.

Harcerzy prawosławnych zapraszamy na godz. 7.30 na uroczystą Liturgię w Cerkwi pw. św. Mikołaja w Białymstoku. Osoba odpowiedzialną za udział harcerzy jest pwd. Marta Całpińska - z-czyni szefowej zespołu wychowania duchowego.

Komenda hufca