Spotkanie Namiestnictwa Harcerskiego "Przystań”

13.112015

Czasami prowadząc drużynę masz wrażenie, że warto by pójść o krok dalej i zorganizować coś dla większego grona? Może masz pomysły, które chciałbyś rozwinąć, ale potrzebujesz pomocy ze strony kogoś bardziej doświadczonego, albo szukasz dla siebie miejsca, które dawałoby Ci większe pole działania? To moment, by zacząć działać na polu Hufca! Jeśli chcesz podzielić się swoimi pomysłami, albo posłuchać, co robią inni, to spotkanie Namiestnictwa jest właśnie dla Ciebie. Poruszymy również temat pracy w zespołach hufca, dowiesz się czym się one zajmują i jak rozpocząć współpracę. Może jeden z nich będzie właśnie dla Ciebie?

Temat spotkania: Drużynowy w hufcu

Spotkanie odbędzie się 18.11.2015r.(środa) o godz. 18.00 w schronie 118 BDH oraz 7 BDH (ul. Piłsudskiego 20A).

Czuwaj!
Rada Namiestnictwa Harcerskiego