Chcesz BRAĆ! DAJ też coś od siebie!

20.112015

Druhno, druhu!

Każdy z nas podczas swojej harcerskiej przygody napisał już dziesiątki konspektów. Co więcej, kilka napisałeś na ostatni obóz. Podziel się nimi z drużynowymi naszego hufca! Zostaną one wstawione do hufcowej bazy konspektów.

UWAGA! Przesyłając konspekty w wiadomości zaznacz dla jakiej metodyki są one adresowane!

Druhno, druhu programowcu!

Na pewno wiele wysiłku włożyłeś w przygotowywanie programu na ostatni obóz jak i na wcześniejsze akcje letnie i zimowe. A co, gdybyś mógł czerpać pomysły na tematy przewodnie z hufowej bazy programów? Przed przesłaniem możesz usunąć z niego wszystkie nazwiska, uwagi itp. rzeczy, których nie chciałbyś, aby zobaczyła reszta hufca.

UWAGA! Przesyłając program w wiadomości zaznacz, czy jest to program kolonii zuchowej, obozu harcerskiego, czy też obóz wędrowny!

Komendancie kursów zastępowych, przybocznych, drużynowych, przewodnikowskich !

Przygotowując kurs zlecasz odpowiednim osobom przeprowadzenie zajęć na swoim kursie. Jako dokumentację traktujesz przygotowane przez nich konspekty jak i program całego kursu. Prześlij zebraną przez siebie dokumentację do banku konspektów i programów kształceniowych. Dzielmy się i korzystajmy z tego co zostało już wypracowne.

UWAGA! Przesyłając konspekty i programy w wiadomości zaznacz na jaki kurs zostały one przygotowane.

Nie ma nad czym się zastanawiać! Na pewno nie raz korzystałeś z bazy konspektów, więc czemu nie podzielić się swoim?

Konspekty i programy prosimy przesyłać na adres:program@bialystok.zhp.pl

Czuwaj!

Zespół programowy

PS. Przesyłając konspekty i programy automatycznie wyrażasz zgodę na ich opublikowanie w bankach programowych  Hufca ZHP Białystok.