Ogłoszenia Namiestnictwa Harcerskiego "Przystań"

13.122015

Spotkanie Namiestnictwa Harcerskiego ,,Przystań”

Zapraszamy na wspólne gotowanie. Na spotkaniu poczujesz świąteczny klimat, będzie dużo pysznego jedzenia oraz dowiesz się jak łatwo i tanio coś ugotować. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 18.30 w schronie 15 BDH (ul. Piłsudskiego 24).

Konkurs na najlepszą potrawę wigilijną

Przyjdź na spotkanie namiestnictwa 15 grudnia i zabierz ze sobą własnoręcznie wykonane danie świąteczne. Na najlepsze potrawy czekają super nagrody!

Wspólne zbiórki drużyn harcerskich

Zgłoś swoją drużynę i poznaj nowe środowisko! Dzięki wspólnej zbiórce zintegrujesz się i nawiążesz współpracę z inną drużyną. Wylosowane dwie drużyny przygotowują razem zbiórkę i przesyłają nam relację ze zbiórki. Czekamy na zgłoszenia J

Formularz zgłoszeń: https://docs.google.com/…/1OEhmyjtwJbtVduXZRKDEyNA…/viewform

Czuwaj!