VII Niepodległościowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

15.112011

12 listopada 2011 r. odbył się VII Niepodległościowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej. Udział w zawodach wzięły zespoły z następujących środowisk Hufca ZHP Białystok: 4 BDH (trzy zespoły), 9 BDH, 13 BDW, 7 BDH, 56 BDSh (trzy zespoły), BDW na próbie, 72 BDH, 111 BDH (dwa zespoły) oraz Przedstawicielstwo Drużyn Grunwaldzkich na Chorągiew Białostocką. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary.

Komendant ZHP Chorągwi Białostockiej hm. Andrzej Bajkowski wręczył Złotą Piłkę i puchar za zdobycie I miejsca w grupie harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów - BDW na próbie. W grupie harcerzy zwyciężyła 111 BDH, w grupie harcerek - 56 BDSh. Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Korzeniewski z BDW na próbie, który zdobył 6 bramek.

Na zakończenie turnieju rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją ZHP Chorągwi Białostockiej a zespołem kleryków, w którym padł wynik 4:2.

na podstawie: www.bialostocka.zhp.pl