Odeszła na wieczną wartę...

17.102016

W sobotę (15.10) w tragicznym wypadku autokaru zginęła była drużynowa 14 BDSh "Pomost" i mama naszej harcerki - Agnieszka Bogacka.

Agnieszka była także instruktorką i tancerką Akademii Tańca Szał oraz pracowała jako przewodnik wycieczek. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w trakcie imprezy turystycznej w Szwajcarii, którą pilotowała.

Rodzinie zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia i łączymy się w modlitwie.

W imieniu Akademii Tańca Szał oraz "Trochę Starszej Czternastki " zapraszamy Was na pokazy i warsztaty taneczne, podczas których będziemy zbierali pieniądze dla rodziny Agnieszki.

• Można wpłacać pieniądze na konto 27 1240 2890 1111 0010 7053 2705 z dopiskiem Marta i Maciek Bogaccy.
  • NIEDZIELA - 23.10.2016. godzina 12.00-16.00. Galeria Biała ( w okolicach sklepu Smyk), pokazy tancerzy Akademii Tańca Szał.
  • SOBOTA - 29.10.216. godzina 12.00-16.00 SP nr. 5 ul.Kamienna, warsztaty taneczne. Warsztaty są dla wszystkich nie tylko dla "zawodowych tancerzy". Zajęcia poprowadzą : Olek Olech- Dancehall, Agnieszka Brodowicz -Twerk, Marta Mandaryna Wiśniewska - Hip Hop, Łukasz Szotko - Hip Hop.

Warsztaty są nieodpłatne, liczymy na wasze wpłaty do puszek i zapraszamy wszystkich którzy chcieliby pomóc.