Wyjazd na Zlot Betlejemski

25.112016

,,Odważnie twórzmy pokój" to hasło tegorocznego Betlejemskiego Światła Pokoju.

Od 9.12-11.12.2016r. odbędzie się Zlot Betlejemski w Zakopanem, na który możesz pojechać i przeżyć ogromną przygodę również i Ty!

Zlot Betlejemski to wyjazd, który trwa 3 dni i organizowany jest przez Główną Kwaterę w ZHP. Jego głównym celem jest odebranie od słowackich skautów Betlejemskiego Światła Pokoju. To niezwykłe spotkanie będzie wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, jak i możliwością do rozwoju duchowego, a także do nawiązania nowych harcerskich przyjaźni. Nas również nie może tam zabraknąć, dlatego wraz z Zespołem Wychowania Duchowego pragniemy Was zaprosić do wspólnego wyjazdu.

Koszt całej wyprawy wynosi 180 zł. W cenę wliczony jest transport, wyżywienie, nocleg oraz wpisowe na zlot. Zapisy trwają do 28 listopada, a więc nie czekaj i zgłoś się już teraz!

Aby wziąć udział w zlocie wypełnij formularz https://bspbialystok.zgloszenia24.pl/ , a wpisowe wraz ze zgodą rodzica dostarcz do biura hufca.

Obserwuj dokładnie wydarzenie na fb, gdyż na bieżąco będą dodawane nowe informacje.