Zimowisko - propozycja

25.112011

"Przemija czas, przemija nasze życie.Jednak zmiana nie zawsze musi kojarzyć się źle.Tak jak w przyrodzie po zimie następuje wiosna, tak po siedmiu latach chudych przychodzą te tłuste. Poza tym jakimż nudnym byłoby życie, nawet w pełni szczęścia, gdyby wokół wszystko pozostawało niezmienne?"

Nie wiecie jeszcze jak spędzić ferie zimowe z drużyną lub gromadą?
A może chcielibyście poznać lepiej drużyny zrzeszone w 33 BSDHiZ "Jagiellonowie"?

Jeśli tak to proponujemy Wam udział w zimowisku organizowanym przez Nasz Szczep. Odbędzie się ono w Janowie w terminie 26-30.01.2012 r. Koszt wyjazdu to 115 zł. W czasie zimowiska realizować będziemy program w trzech grupach wiekowych (zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy) motywem przewodnim będzie czas, zmiana, przemijanie.

Jeśli chcecie skorzystać z Naszej propozycji prosimy o kontakt z komendantką zimowiska
phm. Justyną Łakomską (numer telefonu dostepny w hufcu) do dnia 6.12.2011 r.

33 BSDHiZ "Jagiellonowie"