Obozy i półkolonie dla każdego!

07.032017

Tradycyjnie już organizujemy obozy harcerskie dla dzieci spoza Związku Harcerstwa Polskiego na naszych bazach harcerskich w Borkach i Stańczykach oraz półkolonie letnie w mieście. Zachęcamy do udziału!

OBÓZ W BORKACH

Termin -> 10-21 lipca 2017 r.
Wiek uczestników -> 6-13 lat (szkoła podstawowa)
Koszt -> 800 zł
Karta kwalifikacyjna uczestnika (prosimy o drukowanie 4 stron na jednej kartce A4)

OBÓZ W STAŃCZYKACH

Termin -> 15-28 lipca 2017 r.
Wiek uczestników -> 10-18 lat (od IV klasy)
Koszt -> 850 zł

Zapewniamy:
- moc wrażeń i atrakcji, a także niezpomnianą harcerską przygodę
- nocleg w warunkach harcerskich (namioty z drewnianymi podłogami, łóżka polowe - kanadyjki z materacem wojskowym, w namiotach szafki),
- pełne wyżywienie przygotowywane przez kucharki, które gotują nam od lat,
- opiekę doświadczonych wychowawców harcerskich, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą,
- ciekawe zajęcia, wycieczki, wędrówki i inne atrakcje,
- oraz wiele, wiele innych...

Szczegółowe informacje na temat baz, zdjęcia, ich usytuowanie oraz atrakcje można obejrzeć na stronie bazy.bialystok.zhp.pl

Ostateczny termin oddania kart i wpłat na obozy to 1 czerwca 2017 r. Karty uczestników dostępne są w siedzibie Hufca ZHP Białystok przy ul. Sienkiewicza 22 lub po kliknięciu w link powyżej.
Wpłat należy dokonywać na konto hufca: BGŻ 08 2030 0045 1110 0000 0409 1130
tytułem: Borki 2 / Stańczyki 2, imię i nazwisko dziecka (w zależności od miejsca wyjazdu)

PÓŁKOLONIE W MIEŚCIE

Termin na rozpoczęcie lata -> 3-7 lipca 2017 r.
Termin na zakończenie wakacyjnej przygody -> 28 sierpnia-1 września 2017 r.
Wiek uczestników -> 6-13 lat (szkoła podstawowa)
Koszt -> 250 zł
karta kwalifikacyjna turnus I
karta kwalifikacyjna turnus II

Zgłoszenia na obozy i półkolonie przyjmowane są mailowo pod adresem hufiec@bialystok.zhp.pl oraz telefonicznie pod numerem 798 591 076. Warunkiem kwalifikacji dziecka jest zgłoszenie, oddanie uzupełnionej karty uczestnika oraz wpłata wpisowego w określonym terminie.

Ostateczny termin oddania kart i wpłat na półkolonie to 10 czerwca 2017 r. na pierwszy turnus oraz 16 sierpnia na drugi turnus. Karty uczestników dostępne są w siedzibie Hufca ZHP Białystok przy ul. Sienkiewicza 22.
Wpłat należy dokonywać na konto hufca: BGŻ 08 2030 0045 1110 0000 0409 1130
tytułem: Półkolonie 1 / Półkolonie 2, imię i nazwisko dziecka (1 lub 2 w zależności od turnusu).

(Aby zobaczyć plakat w pełnej rozdzielczości należy kliknąć prawym klawiszem i wybrać "Otwórz grafikę w nowej karcie")

Wypozyczalnia sprzetu

Poradniki