XVIII Rajd Białowieski

03.082017

Zapraszamy zuchy, harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników XVIII Rajd Białowieski „Śladem Czarnego Wilka”, który odbędzie się w terminie 22-24.09.2017r.

Miło nam poinformować, że tegoroczny rajd odbędzie się pod patronatem Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Wojewódzkiego Funduszu Gospodarki Wodnej i Ochrony Środowiska w Białymstoku.

Zgłoszenia rozpoczną się we wrześniu, a każdą z drużyn zachęcamy już dziś do wpisania w swój plan pracy udział w jesiennych wędrówkach po szlakach Puszczy Białowieskiej.

XVIII Rajd Białowieski będzie się składał z 4 tras: zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej i wędrowniczej.  Wszyscy spotkamy się w sobotę na mecie w Białowieży.

Już dziś możemy zdradzić, że każda drużyna jako zadanie przedrajdowe będzie miała przygotowanie prezentacji swojego patrolu podczas niedzielnego jarmarku ;)

Komenda Rajdu

REGULAMIN RAJDU