Kurs Nowe Życie

25.092017

Nowe życie… ile razy to słyszałeś? Nowa fryzura, nowa szkoła, nowa drużyna? Mówili: „ Zacznij od nowa, zmień siebie, zmień otoczenie, zmień wszystko…” Zastanawiałaś się kiedyś jak to zrobić? Od czego zacząć?

Na tym kursie otrzymasz NOWE ŻYCIE. Od samego Boga – naszego Stworzyciela!

W dniach 20-22 października odbędzie się Harcerski Kurs Nowe Życie organizowany przez Duszpasterstwo Harcerzy i Harcerek. Kurs będzie trwał trzy pełne dni w Białymstoku!

Dlaczego warto?

• otrzymasz NOWE ŻYCIE
  • spędzisz rekolekcje w harcerskim gronie
  • będziesz mógł na początku roku szkolnego spędzić trochę czasu z Bogiem i powierzyć mu cały rok harcerski
  • zdobędziesz nowe, harcerskie znajomości
Kurs skierowany jest do wszystkich harcerzy i harcerek z Chorągwi Białostockiej od 16 roku życia. W programie przewidziane również zabawy, tańce integracyjne, wieczór gier planszowych i wiele innych atrakcji! Nie może z nami zabraknąć Ciebie. Szczegóły już wkrótce. Termin zaplanuj już dziś!

Wydarzenie na facebooku
Na tym kursie otrzymasz NOWE ŻYCIE. Od samego Boga – naszego Stworzyciela!

W dniach 20-22października odbędzie się Harcerski Kurs Nowe Życie organizowany przez Duszpasterstwo Harcerzy i Harcerek. Kurs będzie trwał trzy pełne dni w Białymstoku!

Dlaczego warto?
·        otrzymasz NOWE ŻYCIE
·        spędzisz rekolekcje w harcerskim gronie
·        będziesz mógł na początku roku szkolnego spędzić trochę czasu z Bogiem i powierzyć mu cały rok harcerski