Hufiec Białystok I hufcem w Roku Regionów!!

27.112011

Już 12 dni temu zakończył się ostateczny termin zgłoszeń do Roku regionów. Podajemy kilka faktów związanych z programem, w tym jeden z nich, który stanowi o sukcesie naszego hufca.

- do programu przystąpiło łącznie 541 zespołów,

- najliczniej reprezentowanym regionem jest Wielkopolska (85 drużyn i zespołów), tuż za nią plasują się o ponad połowę mniej liczne Mazowsze, Małopolska (po 41), Dolny Śląsk (37) i Podlasie (30);

- najwięcej drużyn uczestniczących w Roku Regionów należy do Chorągwi Wielkopolskiej;

- spośród hufców najsilniejszą reprezentacją w Roku Regionów może się poszczycić Białystok, następnie Konin, Wrocław i Hufiec "Pałuki" w Żninie.

Ogromnie dziękuję za zaangażowanie drużyn w Rok Regionów i życzę powodzenia w realizacji kolejnych zadań.

na podstawie: www.rokregionow.zhp.pl

Komendantka hufca