Wieczór Poezji i Poezji Śpiewanej

12.102017

3 SzDHiZ "Słońce" gorąco zaprasza na I Wieczór Poezji i Poezji Śpiewanej dla Harcerzy, podczas którego każdy - duży czy mały, młody czy starszy, utalentowany czy chcący być utalentowanym - będzie mógł przekazać swoje myśli poprzez wybrany przez siebie utwór - wiersz, fragment książki, artykułu, piosenkę lub twórczość własną.

Wieczór tworzony jest z zamysłem luźnej, przyjaznej atmosfery, dlatego przewidziana jest duża liczba kreatywnych osób z dużą ilością kolorowych kocy, kubków i fajnych skarpet. Można przyjść również jedynie jako widownia, żeby posłuchać, popatrzeć, porozmawiać i pojeść. :)

DATA: 18 LISTOPADA 2017
GODZINA: 18.00-20.00
MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, klub szkolny
ORGANIZATOR: dh Julia Winnicka (tel. 666913259)

Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń, inspiracje do poszukiwania repertuaru, zasady wieczoru - znajdują się w zamieszczonym regulaminie.