Ewidencja ZHP - czas do 26 grudnia

29.112011

Drodzy drużynowi! Zbliza się koniec roku i czas weryfikacji stanu liczebnego Waszych drużyn. Jest to potrzebne do naliczenia składek na przyszły rok i sprawdzenia czy liczba osób w drużynie jest zgodna z wymogami. Aby uzupełnic dane nalezy wejść na stronę https://e.zhp.pl gdzie logując się wpisujecie swój pesel, aktualne hasło i klikacie w odnośnik NIE ZNAM KODU JEDNOSTKI i wybieracie ze struktury swoją drużynę. Po zalogowaniu rozpoczynacie dodawanie swoich członków drużyny, możecie też sami ICH USUWAĆ. Jeżeli ktoś nie pamięta hasła i ma problem z zalogowaniem się proszę o kontakt.

Dodajcie wymaganą liczbę osób a później uzupełnijcie wszystkie pola z danymi członka drużyny, wtedy system zakończy weryfikację i nie będzie już można nić zrobić aż do końca grudnia.

Czas na uzupełnienie danych mija 26 grudnia (poniedziałek) 2011r. Do tego czasu czekamy na zgłaszanie ewentualnych problemów. Prosimy o potraktowanie sprawy jako bardzo ważną.

Hufcowy Administartor

Systemu Ewidencja ZHP