Wyjazd po Betlejemskie Światło Pokoju

09.112017

,,W Tobie jest światło" to hasło tegorocznego Betlejemskiego Światła Pokoju.

Od 15.12-17.12.2017r. odbędzie się Zlot Betlejemski w Zakopanem, na który możesz pojechać i przeżyć ogromną przygodę również i Ty!

Zlot Betlejemski to wyjazd, który trwa 3 dni i organizowany jest przez Główną Kwaterę w ZHP. Jego głównym celem jest odebranie od słowackich skautów Betlejemskiego Światła Pokoju. To niezwykłe spotkanie będzie wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, jak i możliwością do rozwoju duchowego, a także do nawiązania nowych harcerskich przyjaźni. Nas również nie może tam zabraknąć, dlatego pragniemy Was zaprosić do wspólnego wyjazdu.

Koszt całej wyprawy wynosi 120 zł. W cenę wliczony jest transport, wyżywienie, nocleg oraz wpisowe na zlot. Zapisy trwają do 20 listopada, a więc nie czekaj i zgłoś się już teraz!

Aby wziąć udział w zlocie wypełnij formularz https://bspbialystok2017.zgloszenia24.pl/, a wpisowe wraz z kartą uczestnika biwaku dostarcz do biura hufca.