Harcerstwo mam we krwi

27.112017

Czuwaj!
Pragnę poinformować, a zarazem zaprosić do wsparcia projektu "Harcerstwo mam we krwi" zapoczątkowanego przez wędrowników z Bałtyckiego Hufca ZHP Gdańsk Portowa.

Naszym celem jest uświadomienie środowiska lokalnego, harcerskiego jak i poza harcerskiego, o problematyce braku krwi. Chcielibyśmy, aby nasz projekt przyczynił się do wzrostu liczby krwiodawców w Polsce. Strategię działania opieramy na aktywnej promocji poprzez fanpage na portalu społecznościowym Facebook oraz poprzez stronę internetową
www.wekrwi.pl

W imieniu całego Zespołu "Harcerstwo mam we krwi" zapraszam do udziału we współzawodnictwie pomiędzy chorągwiami Związku Harcerstwa Polskiego, które ma na celu donację jak największej ilości krwi. W statystykach na stronie znajduję się podział na poszczególne chorągwie, jak i hufce(po kliknięciu na daną chorągiew). Na koniec projektu przewidujemy nagrody dla podium we współzawodnictwie.

Zachęcamy również do zapraszania swoją rodzinę, pełnoletnich znajomych do udziału w projekcie - w końcu wspólnie budujemy dobro i przyszłość krwiodawstwa i krwiolecznictwa.

W ramach promowania projektu w internecie proszę, aby informacja o naszym projekcie pojawiła się w jak największej ilości miejsc.

Kontakty:

Koordynator: