Harcerski dodatek w "Rzeczpospolitej"

29.112011

30 listopada w dzienniku „Rzeczpospolita” ukaże się ośmiostronicowy dodatek na temat Związku Harcerstwa Polskiego. Instruktorzy naszej organizacji oraz dziennikarze pisma dołożyli starań, by w dostępny sposób przekazać jak najwięcej informacji o różnorodnych, charakterystycznych dla harcerstwa działaniach, zadaniach i problemach.

To wyjątkowe wydanie od samego rana będzie dostępne we wszystkich punktach kolportażowych w Polsce. Co więcej, będzie również okazja, by bezpłatnie otrzymać własny egzemplarz pisma. Od rana harcerki i harcerze będą rozdawać „Rzeczpospolitą” z naszym dodatkiem w centrach miast – siedzib chorągwi ZHP.

Nie przegapcie okazji, zdobądźcie własne wydanie „Rzeczpospolitej” z dodatkiem o ZHP! Napiszcie do nas, czy dodatek Wam się podobał. Nasz adres promocja@zhp.pl.

źródło: www.zhp.pl

W Białymstoku pismo będzie rozdawane przez harcerzy z 7 BDH o godzinie 10:00 naRynku Kościuszki.

biuro hufca