Obóz harcerski dla każdego!

12.032018

Jak co roku, organizujemy ogólnodostępne obozy harcerskie, w których udział wziąć może każdego dziecko, także niezrzeszone w ZHP. To świetna okazja, by zakosztować niesamowitej przygody, poznać rówieśników i spędzić wakacje z dala od miejskiego gwaru. A to wszystko w przystępnej cenie.

TERMIN: 17-28.07.2018 r.
KOSZT:
MIEJSCE:

Do Borek zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Ogrodzona i oświetlona baza, z infrastrukturą stałą, zapewni komfort przebywania na obozie, przy jednoczesnej dawce niezapomnianych wspomnień z harcerskiego obozu pod namiotem. Program zajęć, wycieczki także dostosowane są do takiego wieku rówieśników.

Zapewniamy:

• nocleg w namiotach z drewnianymi podłogami i szafkami,
  • łóżka polowe (kanadyjki) z materacem wojskowym i dwoma kocami,
  • pełne wyżywienie przygotowywane przez doświadczone kucharki,
  • opiekę pielęgniarki,
  • opiekę doświadczonej kadry wychowawczej, która na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą,
  • zaplecze sanitarne – prysznice, umywalki, toalety w nowych kontenerach sanitarnych,
  • przede wszystkim ciekawy i wszechstronnie rozwijający program dostosowany do wieku uczestników!

Warunki uczestnictwa:

• uzupełnienie i oddanie karty uczestnika do 1 czerwca 2018 r. – karty dostępne są w siedzibie Hufca ZHP Białystok przy ul. Sienkiewicza 22 (II piętro) lub do pobrania tutaj (prosimy o wydruk dwustronny na jednej kartce formatu A4)
  • gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki 200 zł do 1 kwietnia 2018 r.
  • wpłata całości wpisowego do 1 czerwca 2018 r. na konto hufca

Dane do wpłat: