Hufiec ZHP Białystok im. hm. Stanisława Moniuszki

Chorągiew Białostocka
Bazy Hufca: Borki | Stańczyki
Związek Harcerstwa Polskiego Kontakt Login

Drużyna sztabowa - Zlot ZHP Gdańsk 2018

23.032018Druhny i Druhowie!

Zlot ZHP 2018 na Wyspie Sobieszewskiej zbliża się wielkimi krokami. Ogłaszamy, że nie wyczerpaliśmy jeszcze limitu miejsc do drużyny sztabowej. Dalej mamy jeszcze 15 miejsc i jedno z nich może być Twoje!!!

Jeśli jesteś w wieku minimum starszoharcerskim, masz chęć do współpracy, nie boisz się przybić gwoździa do deski - prawdopodobnie właśnie Ciebie chcielibyśmy mieć na pokładzie. Jeśli masz już jakieś doświadczenie w kwaterce – super, a jeśli nie – czy nie warto spróbować?

Takie doświadczenie na pewno przyniesie Tobie pewne umiejętności i masę doświadczenia. Na pewno organizacja Gniazda liczącego prawie 700 osób jest dużym przedsięwzięciem, którym można w przyszłości będzie się chwalić dzieciom i wnukom! Wszystko to przy współpracy z ciekawymi ludźmi i przede wszystkim w fajnej atmosferze.

Chcesz pojechać na zlot? Poczuć atmosferę miasteczka zlotowego i tworzyć jego dużą część? Odezwij się do nas. Zgłoszenie przyjmujemy w formularzu pod linkiem widocznym poniżej. Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.

https://goo.gl/LcJ55f

 

drużynowy drużyny sztabowej
pwd. Piotr Ożarowski

oboźny Gniazda Chorągwi Białostockiej
phm. Jakub Wilczyński

Facebook

Warto zajrzeć

1% Podatku - 100% Możliwości

Ehufiec

Kalendarz

Baza harcerska w Borkach

Baza harcerska w Stańczykach

Program Pracy Hufca