Wakacyjny konkurs fotograficzny

02.072018

Wybierasz się na obóz lub Zlot ZHP, a może spędzasz wakacje w mieście? Pasjonuje Cię fotografia? Weź udział w konkursie fotograficznym z okazji 100-lecia ZHP. Twoje zdjęcie ma szansę znaleźć się na wystawie w centrum Białegostoku!

Pokaż jak według Ciebie wygląda  dzisiejsze harcerstwo! Zrób zdjęcie i prześlij je do nas! Może być wykonane podczas obozu, wypadu  rodzinnego czy w gronie przyjaciół, w jakimś ciekawym lub historycznym miejscu.

Celem konkursu jest uczczenie 100. rocznicy powstania Związku Harcerstwa Polskiego i  100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Fotografia musi być wykonana przez osobę zgłaszającą ją do konkursu. Można przesłać maksymalnie do 3 prac konkursowych.

Termin przesłania prac: do 20.08.2018r. godz. 20:30

Prace należy przesłać na adres hufca: bialystok@zhp.pl

Konkurs jest organizowany przez Hufiec ZHP Białystok i Muzeum Wojska w Białymstoku. Najlepsze prace będą częścią wystawy organizowanej we wrześniu przez Muzeum, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Więcej szczegółów w regulaminie