Szlachetna paczka - szukamy darczyńców

03.122011

2,1 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie. „Szlachetna Paczka” to ogólnopolski program pomocy dla osób w trudnej sytuacji.

W przemyślany sposób łączy dziesiątki tysięcy ludzi: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców.

W chwili obecnej wolontariusze szlachetnej paczki (również wolontariusze naszego hufca) poszukują darczyńców do przygotowania paczek.

Jak zrobić paczkę?

• wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, dla której przygotujesz paczkę na Święta
  • zaproś do projektu rodzinę i znajomych
  • przygotuj paczkę według listy potrzeb - dzięki temu rodzina, która wybrałeś, dostanie na święta dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebuje
  • wolontariusz zawiezie Twoją paczkę do potrzebującej rodziny, a Ty otrzymasz informację jak została przyjęta pomoc.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z dh. Łukaszem Chorążym 512204319