Konkurs programów - PRZEDŁUŻONY TERMIN

07.102019

Zapraszamy wszystkie jednostki do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy program pracy.

Zgłoszenia zostaną rozpatrzone w dwóch kategoriach: poprawności programu oraz pomysłowości na formy działania.
Dodatkowe wyróżnienia w kategorii szczepy/kręgi/kluby otrzymają programy, wyróżniające się ciekawymi formami działania i poprawnie napisanym programem. O ilości wyróżnień decydować będzie poziom dostarczonych w terminie programów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami: Program pracy oraz Program pracy szczepów/kręgów/klubów

Z powodu opóźnionego podania do wiadomości programu pracy hufca przedłużamy czas na wysłanie programów pracy jednostek do 27.10.2019 (niedziela)!

Każdy program, wysłany terminowo, automatycznie bierze udział w konkursie.
Program należy wysłać w wersji elektronicznej na adres mailowy zespołu programowego: program@bialystok.zhp.pl

Regulaminy obu kategorii: Pomysłowość, Poprawność

Powodzenia!