Materiał miesiąca

16.102019

Drodzy drużynowi, przyboczni, szefowie jednostek!
Przygotowaliście ciekawą zbiórkę? Napisaliście program biwaku z fabułą, z której jesteście dumni? A może zorganizowaliście fascynujący rajd? To jest konkurs dla Was!
Zespół Programowy zaprasza Was do wzięcia udziału w konkursie "Materiał Miesiąca"!
Co miesiąc będziemy ogłaszać inny temat oraz wymaganą formę materiału programowego.
Zgłoszenia prosimy wysyłać wraz z imieniem i nazwiskiem, stopniem oraz przydziałem służbowym na program@bialystok.zhp.pl.
Ciekawe konspekty oraz programy zostaną opublikowane w Bazie Programowej Zespołu Programowego (dostępna na E-hufcu), a najlepszy materiał zostanie nagrodzony nagrodą rzeczową oraz opublikowaniem na fanpage'u Zespołu.
Tematem listopada jest ZBIÓRKA WIOSENNA - czekamy na Wasze konspekty do 31 MARCA 2020
Zaliczymy również konspekty zajęć na biwaku.
Powodzenia!
Zespół Programowy