Kursu Pierwszej Pomocy

28.022020

W terminie 01-03 maja rusza kolejna edycja Kursu Pierwszej Pomocy "KRYZYSówka 4,5" odbywającego się w Białymstoku.W tym roku w nieco innej formie - po zmianach HSR dawny WKPP jest podzielony na dwa moduły kursu pierwszej pomocy. W maju organizowany jest pierwszy moduł, który jest odpowiednikiem 15 godzinnego kursu pierwszej pomocy. Po ukończeniu obu modułów zyskacie uprawnienia Ratownika ZHP.

Kurs jest przeznaczony dla wędrowników – osób, które ukończyły 16 r.ż. (lub ukończą w roku, kiedy odbywa się kurs) i są czynnymi członkami ZHP (mają opłacone składki).

Na tę chwilę zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszego fanpage, gdzie będą pojawiały się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia