Ankieta od Zespołu Programowego

05.062020

Drodzy Szefowie Jednostek,

poniższa ankieta została stworzona w celu ewaluacji działań Zespołu Programowego w roku harcerskim 2019/2020 oraz zapoznania się z Waszymi oczekiwaniami na rok 2020/2021.

W trwającym jeszcze roku harcerskim Zespół był odpowiedzialny za:

• odbieranie oraz sprawdzanie programów pracy jednostek, wysłanie informacji zwrotnej poprzez maila zhp oraz e-hufiec (październik - grudzień 2020)
  • Konkurs "Materiał Miesiąca", który ma na celu zachęcanie drużynowych do dzielenia się swoimi pomysłami na szeroko pojętą działalność harcerską. Co miesiąc wyłaniany oraz nagradzany był zwycięzca, który przygotował najlepszy materiał programowy. (listopad - czerwiec 2020)
  • Warsztaty programowe "Robię program" (8 marca 2020), podczas których powtórzyliśmy zasady dobrego programu pracy drużyny - zagraliśmy w grę "Sprawdź się", przygotowaną przez Wydział Inspiracji i Poradnictwa Głównej Kwatery ZHP. Podczas drugiego bloku odbyły się zajęcia z programu form wyjazdowych - jak stworzyć ciekawą obrzędowość, skąd brać inspiracje.
  • poszerzanie Bazy Programowej, która dostępna jest w e-hufcu.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

Zespół Programowy Hufca ZHP Białystok