Hufiec ZHP Białystok im. hm. Stanisława Moniuszki

Chorągiew Białostocka
Bazy Hufca: Borki | Stańczyki
Związek Harcerstwa Polskiego Kontakt Login

Posiedzenie KSI 27.09

06.092020Druhny i Druhowie, 

 

Pierwsze posiedzenie KSI w roku harcerskim 2021/2022 odbędzie się 27 września. Kolejne terminy pojawią się wkrótce w terminarzu. Zapraszamy! 

Druhny i Drhowie!

Wszystkei osoby otwierające lub zamykające swoje próby w trybie online zobowiązane zostały do uzupelnienia swojej dokumentacji w wersji papierowej w najszybszym możliwym trminie. Prosimy Was, o zobienie tego do końca września:

 

  1. Osoby otwierające próbę donoszą do hufca wydrukowaną kartę INFORMACYJNĄ uzupełnioną o wszystkie podpisy (podpis osoby otwierającej próbę, podpis opiekuna, podpis komendanta) oraz zabierają z hufca podpisaną przez członka KSI kartę z zadaniami.

     

  2. Osoby zamykające próbę donoszą do hufca katę z zadaniami (podpis przy każdym zadaniu), zdjęcie, ksero dyplomu ukończenia kursu przewodnkowskiego/ podharcmistrzowskiego oraz niezbędne opinie.

 

Drodzy Opiekunowie!

Ze względu na nietypową rzeczywistość w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, część zobowiązń się nie odbyła. Prosimy Was o ich zorganizowanie w najszybszym możliwym termnie oraz o uzupelnienie formularza (poinformowanie KSI o terminie zobowiązania jest jednym z obowiązków opiekuna próby!).

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzWH4gJW_i6tKhlGguzctbNJUMU1ZVzBUMlZZM1M5VDhEQ0NVNjY5SVROMi4u

Facebook

Warto zajrzeć

1% Podatku - 100% Możliwości

Ehufiec

Kalendarz

Baza harcerska w Borkach

Baza harcerska w Stańczykach

Program Pracy Hufca