Posiedzenie KSI 27.09

06.092020

Druhny i Druhowie,

Pierwsze posiedzenie KSI w roku harcerskim 2021/2022 odbędzie się 27 września. Kolejne terminy pojawią się wkrótce w terminarzu. Zapraszamy!

Druhny i Drhowie!

Wszystkei osoby otwierające lub zamykające swoje próby w trybie online zobowiązane zostały do uzupelnienia swojej dokumentacji w wersji papierowej w najszybszym możliwym trminie. Prosimy Was, o zobienie tego do końca września:

1. Osoby otwierające próbę donoszą do hufca wydrukowaną kartę INFORMACYJNĄ uzupełnioną o wszystkie podpisy (podpis osoby otwierającej próbę, podpis opiekuna, podpis komendanta) oraz zabierają z hufca podpisaną przez członka KSI kartę z zadaniami.

2. Osoby zamykające próbę donoszą do hufca katę z zadaniami (podpis przy każdym zadaniu), zdjęcie, ksero dyplomu ukończenia kursu przewodnkowskiego/ podharcmistrzowskiego oraz niezbędne opinie.

Drodzy Opiekunowie!

Ze względu na nietypową rzeczywistość w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, część zobowiązń się nie odbyła. Prosimy Was o ich zorganizowanie w najszybszym możliwym termnie oraz o uzupelnienie formularza (poinformowanie KSI o terminie zobowiązania jest jednym z obowiązków opiekuna próby!).