Akcja "Świąteczna kartka" 2020

07.122020

Wysyłanie kartek świątecznych to wspaniała, ale i zapomniana tradycja. Dlatego zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji!

REGULAMIN AKCJI KONKURSU „ KARTKA ŚWIĄTECZNA”

1. Organizatorem akcji jest Komenda Hufca ZHP Białystok.

2. Skierowana jest do instruktorów, drużynowych oraz przybocznych działających w Hufcu ZHP Białystok.

3. Uczestnicy zabawy ponoszą koszty wysłania i przygotowania kartki świątecznej.

4. Osoby biorące udział w zabawie, akceptują automatycznie regulamin.

ZASADY KONKURSU!

Każdy kto chciałaby wziąć udział w zabawie musi wypełnić ankietę w której podaje swój adres korespondencyjny, a także adres e-mail w celu komunikacji. Druhna Natalia, która koordynuję zabawę, ze zgłoszonych osób przypiszę osobę do której ma wysłać świąteczną kartkę.

Na zgłoszenia (wypełnienie ankiety) macie czas do 13 grudnia! Link do ankiety znajduje się TUTAJ!

W zabawie mogą brać udział instruktorzy, drużynowi oraz przyboczni działający w Hufcu ZHP Białystok. 14 grudnia na swoje skrzynki mailowe dostaniecie dane osoby, która została dla Was wylosowana i do której wyślecie kartkę.

Kartki wysyłamy do 18 grudnia, aby każdy dostał swoją w okresie przedświątecznym.

Kartki staramy się zrobić własnoręcznie. Oczywiście zachowujemy w tajemnicy dane osoby, która została nam przydzielona. Jeśli macie taką ochotę, śmiało możecie podpisać kartki które wysyłacie, aby osoba która ją dostanie wiedziała od kogo jest ją dostała.

W naszym konkursie wygrywa każdy! Cieszymy się z otrzymanych życzeń! Mam nadzieję, że zasady zabawy są jasne!