Piątka dla kotka, łapka dla psiaka!

20.012021

Zima to wyjątkowo ciężki czas dla naszych kocich i psich przyjaciół, a w tym roku zaskoczyła nie tylko kierowców. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy oraz artykułów żywnościowych na rzecz Fundacji Kotkowo oraz Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.
Co możecie zrobić, żeby wesprzeć nasze czworonogi?
Zachęcamy Was do wpłacania datków na Fundację Kotkowo. Jej działalność pociąga za sobą ogromne koszty - koty w naszym mieście nie mają zapewnionej opieki poza działaniami Fundacji. Każda piątka się liczy!
Dodatkowo Fundacja z wdzięcznością przyjmie każdy gram mokrej karmy dla kotów, dobrej jakości. Każdy taki dar jest na wagę kociego życia, które być może uda się dzięki niemu uratować.
Możecie również przynosić wszelkie koce oraz materiały, które przekażemy Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku.

Gdzie można przynosić swoje dary? Z kim kontaktować się w razie pytań?
Biuro Hufca ZHP Białystok, ul. Sienkiewicza 22 piętro II, tel.: 798 591 076
phm. Karolina Kujałowicz
pwd. Jakub Matuk
Jeśli nie masz możliwości przyjść do hufca, odezwij się do nas, na pewno coś wymyślimy!
Do kiedy trwa nasza akcja? Do 22 lutego 2021 – Dnia Myśli Braterskiej. W końcu zwierzęta to nasi najlepsi przyjaciele!