Wszystkim jest z Zuchem dobrze! - IV edycja

15.122021

Zapraszamy wszystkie gromady zuchowe do wzięcia udziału w IV już edycji ogólnopolskiej akcji "Wszystkim jest z Zuchem Dobrze"!
Obecna sytuacja pokazuje nam jeszcze bardziej jak ważne jest braterstwo i miłość. Akcja "Wszystkim Jest z Zuchem Dobrze" polega na wymienianiu się przez gromady zuchowe z każdej strony świata paczkami przygotowanymi przez zuchy. Zawartość paczek zależy od Waszej kreatywności i wyobraźni. Jedyny wymóg jest taki: W każdej paczce musi znaleźć się coś związanego z logiem naszej akcji.
Paczkę możecie ozdobić barwami gromady, zamieścić w niej coś co was wyróżnia. Możliwości jest mnóstwo: zdjęcia, kartki, zagadki i łamigłówki, słodycze, pluszaki, gniotki, plakietki... Warto włożyć do paczki coś związanego z regionem w którym mieszkacie  oraz wszystko to co zuchy lubią najbardziej. Jesteśmy pewni, że wpadniecie na świetne pomysły, które uradują przyszłych adresatów i wywołają uśmiech na ich twarzy. Takich uśmiechów będzie mnóstwo!
Akcja trwa od 13 grudnia 2021 roku do 22 lutego 2021 roku.
Na czym polega akcja?
I Etap - Zgłoszenie gromad za pomocą ankiety (do 31.12.2021r.) - link: https://forms.gle/RdaPCDMLqAWsPz5y8
II Etap - Organizatorzy parują gromady biorąc pod uwagę liczebność oraz lokalizację jednostek ???? - do 5.01.2022 r.

III Etap - Kontakt gromad między sobą, wymiana adresami - na wydarzenie wstawimy tabelkę z informacjami do jakiej gromady dana jednostka ma wysłać paczkę. Zadaniem drużynowych będzie nawiązanie ze sobą kontaktu i wymiana adresami (możliwością dostawy).

IV Etap - Wykonywanie paczek przez zuchy - do 5.02.2022 r.

V Etap - Wysyłka paczek - do 12.02.2022r.

VI Etap - Otwieranie paczek przez zuchy na zbiórkach (do końca lutego 2022r.)
Ankieta zgłoszeniowa: https://forms.gle/RdaPCDMLqAWsPz5y8
Za udział w akcji organizator przewiduje rozdanie dyplomów za uczestnictwo w formie elektronicznej.
*Prosimy o relację w formie zdjęć. Każdą relację wysyła się mailowo na adres:  zzuchemdobrze34@gmail.com
Jeśli masz pytanie napisz na adres podany powyżej.
Organizatorem akcji jest 48 SzDHiZ ,,Xin fi ni ti” z Białegostoku.