Faktury oraz zwroty za wypoczynek

31.012022

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi faktur oraz uzyskania zwrotów za wypoczynek letni i zimowy.

FAKTURY

Zapotrzebowanie na fakturę VAT za wypoczynek organizowany przez Hufiec ZHP Białystok prosimy zgłaszać mailowo na adres hufiec@bialystok.zhp.pl OD RAZU PO OSTATNIEJ WPŁACIE.

W treści maila należy podać następujące dane:

• imię i nazwisko dziecka
  • imię i nazwisko osoby, na którą ma być wystawiona faktura (rodzic/dziecko/firma)
  • adres (wraz z kodem pocztowym)
  • miejscowość, w której odbywa się wypoczynek
  • termin wypoczynku
  • numer telefonu
  • wpłacona kwota

Faktury możemy wystawiać do miesiąca od zaksięgowania wpłaty ostatniej raty na naszym koncie.

Fakturę prześlemy w wiadomości zwrotnej w wersji elektronicznej. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę w wersji drukowanej prosimy o dodanie takiej informacji w treści maila.

Faktury drukowane będzie można odebrać w biurze Hufca ZHP Białystok, ul. Sienkiewicza 22 II piętro.

ZWROTY

Aby uzyskać zwrot wpłaty/nadpłaty za wyjazd należy:

• ustalić jego wysokość z organizatorami wyjazdu
  • wypełnić wzór podania
  • podanie wysłać na adres mailowy komendanta obozu
  • następnie komendant przekazuje podanie do hufca i na jego podstawie, w ciągu kilku dni jest robiony przelew ze zwrotem

WZÓR PODANIA