Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Białystok tuż tuż!

26.052022

Przypominamy!

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się już w rozkazie L7/2022 z dnia 6.05.2022 oraz na Odprawie Hufca w dniu 17.05.2022 r., Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Białystok im. Stanisława Moniuszki zwołany w celu wyboru 12 delegatów na Zjazd ZHP Chorągwi Białostockiej odbędzie się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Mickiewicza 3 w Białymstoku, w niedzielę 5.06.2022 r., rozpoczęcie o godzinie 10.00 ????

A gdzie wszystkie dokumenty zjazdowe?

Wszystkie dokumenty związane ze Zjazdem, otrzymaliście/otrzymałyście przez maila, dlatego zachęcamy do sprawdzenia swojej skrzynki e - mail. Jeżeli jednak nie otrzymaliście żadnego maila związanego ze zjazdem, prosimy o kontakt z Szefową Biura Hufca ZHP Białystok, hm. Magdaleną Lewandowską, która udzieli Wam wszelkich informacji ????

Szukamy delegatów na Zjazd ZHP Chorągwi Białostockiej  - Możesz nim być ty!

Jeżeli chciałbyś / chciałabyś zostać delegatem na Zjazd ZHP Chorągwi Białostockiej, wypełnij formularz, który znajduje się tutaj: KLIK! oraz wyślij go na komendant@bialystok.zhp.pl - I to wszystko! Wystarczy wtedy czekać tylko na zjazd :) A więcej informacji znajdziesz w biurze Hufca :)