II Rajd Świętego Jerzego !!

09.042012

Kolejna edycja jedynego w Białymstoku Rajdu miejskiego - innego niż wszystko, co dotychczas widzieliście. Walki na miecze i na siłę umysłu, zagadki z przeszłości, nieznany i tajemniczy Białystok oraz dziwne zakapturzone postacie...

Średniowiecze to za mało - czas przenieść się też do czasów życia Patrona Harcerstwa - do czasów Imperium Rzymskiego. To wszystko już w sobotę, 21 kwietnia.

Przewidujemy trzy trasy - zuchową, harcerską i starszoharcersko-wędrowniczą. Pamiętajcie - ilość patroli i osób w patrolach jest ograniczona. Wybierzcie więc najdzielniejszych rycerzy i najzacniejsze damy a następnie zapiszcie się do 17 kwietnia w hufcu, zanim ktoś Was wyprzedzi!
Karta zgłoszeniowa na II RSJ !!
Regulamin II RSJ !!

Trasa Ziemi Mielnickiej - dla zuchów
Chorąży Ziemi Mielnickiej i trasy zuchowej - pwd. Magdalena Wróblewska
Start - godz. 11.00, przy „kolorowej” fontannie w Parku Planty