Hufcowy Turniej Zastępów

14.052012

Druhno, druhu! Przedłużyliśmy zgłoszenia na Hufcowy Turniej Zastępów "Zastępowe (z)granie" do środy włącznie! Nie zwlekaj, zbierz zastęp, wypełnij kartę i przynieś wpłaty. To Turniej dla Ciebie jeśli... masz czasem dość zadań z technik harcerskich na wszelkich rajdach; masz młodych harcerzy w drużynie, którzy nie posiadają jeszcze dużej wiedzy; masz zastępowych, przed którymi chcesz postawić wymagające zadanie; nie masz pomysłu na atrakcyjną zbiórkę; uważasz, że prowadzisz dobry zastęp i chcesz sprawdzić, jak sobie poradzicie w zadaniach wymających współpracy i zgrania; chcesz by to Twój zastęp zdobył tytuł Najbardziej Zgranego Zastępu Hufca Białystok; chcesz miło spędzić południe z zastępem na łonie natury; chcesz wspólnie z przyjaciółmi bawić się w konkurencjach budujących zespół.

Przyjdźcie zastępami, by sprawdzić się na Hufcowym Turnieju Zastępów "Zespołowe (z)granie" 2012! Zgłoście swoje uczestnictwo, zarezerwujcie sobie czas w sobotę 2 czerwca w godz. 9:00-12:00 (NASTĄPIŁO PRZESUNIĘCIE GODZINY ROZPOCZĘCIA!!!) i przyjdźcie do lasu na Nowym Mieście. Gwarantowana harcerska rywalizacja, integracja zastępu/ów i atrakcyjne zadania, które na długo zostaną w pamięci.

Czuwaj!

regulamin