Rajd z Bajką

23.052012

Na gromady czekać będzie wiele zabaw. Na starce każda gromada dostanie mapkę z zaznaczonymi punktami gdzie na spotkanie będą czekać księżniczki, rycerze, dziewczynka z zapałkami, kot w butach i inne postacie z bajek. Na koniec rajdu  gromada która wygra otrzyma nagrody i wszyscy wspólnie popląsamy.

Cała zabawa będzie miała miejsce w pięknym parku pałacowym obok pałacyku w Choroszczy. Można tam dojechać autobusem linii 103, na jednym z przystanków tej linii będzie start.

Wszystko rozpocznie się 2 czerwca (sobota) o godzinie 10.15 (godzina jest podyktowana tym jak przejeżdża autobus 103). Spotkamy się na przystanku  w Choroszczy Sienkiewicza/ Szpital. Zakończenie nastąpi o 13.30 tak by uczestnicy którzy jadą autobusem mogli zdążyć na autobus o 13.39.

Wszyscy uczestnicy rajdu proszeni są o zabranie ze sobą po 4zł.

Rajd jest dobrą okazją, na wspólnie spędzenie czasu oraz miłą niespodzianką dla zuchów z okazji Dnia Dziecka.

Zapisy na rajd: każda gromada która zamierza przyjść na rajd, powinna zapisać się do 30 maja u pwd. Ani Zajko (512-034-560) i podać przybliżoną  liczbę osób

Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą coś do picia i nakrycie głowy jakby było gorąco.

W razie pytań prosimy o kontakt.

LICZYMY NA WASZE PRZYBYCIE!

pwd. Anna Zajko oraz kadra 34 BGZ "Mali Wędrowcy"