II Pokoleniowy Złaz Instruktorów

01.082012

Serdecznie zapraszamy na II Pokoleniowy Złaz Instruktorów "Stwórzmy Krąg Przyjaciół", który będzie miał miejsce na bazie Hufca ZHP Białystok w Borkach.

Złaz rozpocznie się oficjalnie w sobotę o 10:00, jednak istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu w piątek 24 sierpnia.

W programie m.in. gry terenowe, prezentacja multimedialnego muzeum hufca, czas wspomnień.

Nie martwcie się o swoje pociechy - specjalnie dla Waszych dzieci będzie prowadzone przedszkole złazowe (w sobotę od godziny 10:00 do 19:00).

Koszt złazu :

40 zł za całość

dzieci za darmo.

Zapewniamy nocleg, obiad i kolację w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.Wpłaty będą przyjmowane w Borkach.

Mamy nadzieję, że informacja dotrze do jak największej ilości instruktorów!

Prosimy o potwierdzenie przybycia wraz z ilością osób i czasem pobytu do 21 sierpnia 2012 na adres hufiec@bialystok.zhp.pl, tel. 85 741 28 02 (biuro hufca)

W razie pytań prosimy o kontakt z hm. Mariuszem Brzozowskim: 508 310 777

Komenda hufca