Kurs zastępowych

26.092012

8 Szczep Drużyn Specjalnościowych „Szemkel” ma zaszczyt zaprosić na Kurs Zastępowych „Ogarnij motyw!”, uzupełnionego o informacje na temat działań specjalnościowych w Związku Harcerstwa Polskiego.

Kiedy:  26-28.X.2012r. Późniejsze dwa weekendy październik-listopad przeznaczone będą na wizytację zbiórek.Miejsce – będzie podane do wiadomości zgłaszającym się. Forma – Biwak Kursu Zastępowych i wizytacje zbiórek.Koszt: 35 zł

Uczestnicy, po zdaniu egzaminu i weryfikacji przeprowadzonej zbiórki otrzymają Dyplomy Ukończenia Kursu Zastępowych.

Zgłoszenia imienne proszę kierować na maciejfi@gmail.com, lub pod numerem telefonu: 605-400-507.
Ilość miejsc ograniczona. Informacja o miejscu dokonywania wpłat na biwak i oddawania kart w najbliższym czasie.

karta biwaku

ankieta uczestnika kursu