Kurs przewodnikowski - informacja

02.102012

Przekazujemy informację dotyczącą najbliższych zajęć i biwaku zaliczeniowego.

10 luty (niedziela) godz. 10:00-16:00 - 3 tematy schron ul.Rynek Kościuszki 15a zbiórka 9:50 pod hufcem

16 luty (sobota) godz. 10:00-15:00 - Zajęcia zaliczeniowe, przypomnijcie sobie jak należy organizować biwak.

Biwak zaliczeniowy kursu musimy przełożyć na 22-23 marca (piatek do soboty wieczorem).

A propo prowadzenia zajęć w drużynach proszę o przesłanie tematów zajęć do konsultacji na adres hufiec@bialystok.zhp.pl . Chcielibyśmy móć ocenić umiejętność prowadzenia przez Was zajęć, treści powinny być typowo merytoryczne i pokazać, że umiecie przekazać wiedzę. Przykładowo wyjście na lodowisko, musztra, zbiórka organizacyjna to tematy których w meilach nie chciałabym widzieć. Tematy prześlijcie do 4 lutego. Do 3 lutego należy przesłać kartę próby na stopień, która była ostatnią pracą domową. Nie wszyscy wysłali druhnie Magdzie konspekty zajęć.

W razie pytań piszcie.

plik z terminami