Sumasumarów

16.112012

SUMASUMARÓW to gra popularyzująca wiedzę o języku polskim skierowana głównie do młodzieży w wieku 14-19 lat, uczącej się i/lub zamieszkującej gminy powiatu białostockiego. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody: czytniki e-booków Amazon Kindle oraz bony o wartości 100 PLN na zakup książek.

Pomysł jest niezwykle prosty. Każdy młody człowiek (14-19 lat), który mieszka lub uczy się w powiecie białostockim (gminy: Czarna Białostocka, Wasilków, Supraśl, Gródek, Michałowo, Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Turośń Kościelna, Suraż, Poświętne, Łapy, Choroszcz, Tykocin, Zawady, Dobrzyniewo Duże) może wziąć udział w grze internetowej i wygrać wspaniałą nagrodę! Pamiętajmy, że Miasto Białystok nie leży w powiecie białostockim. Ale jeśli ktoś mieszka w pod-białostockiej gminie, a uczy się w jednej z białostockich szkół spełnia kryteria udziału w naszym konkursie! Wystarczy się zarejestrować, zaakceptować regulamin, uzupełnić profil i rozpocząć grę.

Specjalnie dla naszych Uczestników przygotowaliśmy aż 1000 pytań testowych (ZAWSZE tylko jedna z czterech odpowiedzi jest prawidłowa). Pogrupowaliśmy je w cztery kategorie: komunikacja, ortografia, „śledzik” oraz wiedza o języku. Będą one wyświetlane Uczestnikom losowo, po 100 na dobę. Pytania, na które Uczestnicy odpowiedzą błędnie wyświetlą się do ponownej odpowiedzi po „przejściu” wszystkich spośród 1000 pytań. Tak więc każdy Uczestnik będzie miał możliwość naprawić swoje błędy! Gra potrwa do 29 listopada 2012 r. Nagrody rozdamy 2 grudnia 2012.

Więcej informacji można znaleźć w naszych newsach na stronie gry:http://sumasumarow.pl/aktualnosci/ Nasza Fundacja i Gra SUMASUMARÓW jest przedsięwzięciem non profit.

Fundacja VOIFIA