Białostocki harcerz

23.012013

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Rajd Śladami Powstańców Styczniowych 1863 roku, który zorganizowany będzie na terenie Puszczy Knyszyńskiej w dniu 2 marca 2013 r.

Organizatorem rajdu jest ZHP Chorągiew Białostocka wspólnie z Hufcem ZHP Białystok. Niemal każdego dnia dzieje się coś ciekawego w naszym regionie, gdzie społeczeństwo i wspólnota harcerska godnie i szlachetnie oddają hołd i czczą pamięć powstańców styczniowych.

Z tej okazji wydana została specjalna gazetka Białostocki Harcerz, w której znajdują się materiały i informacje o Rajdzie Powstańców, o działalności powstańczej sprzed 150 lat na terenie Puszczy Knyszyńskiej oraz znajdują się wiersze napisane na jednym z rajdów przez jego uczestników.

Białostocki harcerz

Redakcja serwisu