Druhna Sylwia - niezwyczajną! - głosowanie tylko do 22 lutego!!

04.022013

Szalenie miło nam poinformować tych, do których dobra nowina jeszcze nie dotarła, iż Druhna hm. Sylwia Lenkiewicz znalazła się w finale Plebiscytu Instruktorskiego ZHP NIEZWYCZAJNI 2012. Teraz los jest w naszych rękach - głosujemy!

Druhna hm. Sylwia Lenkiewicz znana jest ze swej działalności harcerskiej na wielu płaszczyznach. Jest członkinią komendy hufca, komendantką 7 SzDHiZ "Aurelius", drużynową 7 BGZ "Troskliwe Misie", szefową Chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej, a jeszcze do niedawna Kierownikiem Referatu Zuchowego.

Jesteśmy dumni, iż działalność Sylwi w obszarze pracy z kadrą została doceniona i przede wszystkim gratulujemy jej sukcesu.

Drogie Druhny i Druhowie!

Liczę na to, iż największy hufiec zmobilizuje swe siły do popracia kandydatury Druhny Sylwi. Nachaj każdy harcerz chwyci  za komputerową mysz i zagłosuje oraz zachęci do tego swych rodziców, a instruktor niech mobilizuje swych podpopiecznych i naszych sojuszników.

Komendantka Hufca
hm. Agata Pietryszyk

Udział w głosowaniu składa się z następujących kroków:

1. Zapoznanie się z profilami kandydatów (zakładka Profile nominowanych).

Oddanie głosu na swojego kandydata (zakładka Głosowanie).

Potwierdzenie oddania głosu mailowo (należ kliknąć w linka aktywacyjnego).

Wejdź na profil Niezwyczajni  na Facebooku i włącz się do wielkiej harcerskiej akcji wybierania najlepszych z najlepszych 2012!

źródło: www.zhp.pl