Rzuć wszystko i chodź biwakować !!! - nowe info

12.022013

Namiestnictwo Starszoharcerskie serdecznie zaprasza na biwak, który odbędzie się w terminie 15-17 marca.  Wyjazd jest dla wszystkich drużyn sh z naszego hufca a także patroli i zastępów w wieku starszoharcerskim. Nie może Was tam zabraknąć. Zatem wylogujcie sie z fb i razem z nami załóżcie mundur.

Biwak odbędzie się w Zespole Szkół w Choroszczy. Koszt biwaku to 40 zł (zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie i obiad w sobotę, ubezpieczenie, materiały programowe i gospodarcze).  Zebrane pieniążki od wszystkich członków drużyny wraz z kartami uczestników przynosimy do 7 marca do biura hufca. Drużynowy płaci 20 zł. Pamiętajcie, że każda zgłoszona drużyna lub zastęp musi mieć opiekuna. Do 7 marca należy przesłać na adres hufiec@bialystok.zhp.pl listę z peselamin do ubezpieczenia.

karta uczestnika biwaku

lista z peselami