Już jest propozycja programowa GK ZHP

29.082013

Na rok harcerski 2013/2014 Głowna Kwatera ZHP przygotowała propozycję programową, która nawiązuje swoją treścią do postawy harcerza, który chce wiedzieć więcej niż wie, umieć więcej niż umie, rozwija swoje pasje i zamiłowania.

Propozycja skierowana jest do wszystkich grup metodycznych. Jej celem jest pokazanie, że nauka nie musi być trudna i żmudna, a może być wesoła i twórcza. Ucząc się, możemy się doskonale bawić. Doświadczenia fizyczne, chemiczne czy przyrodnicze…. To tylko jeden z elementów, jakie znajdziecie w tej propozycji.
Zachęcamy  Was bardzo drodzy drużynowi, abyście swoje plany pracy oparli o tegoroczną propozycję programową GK. Pojawi się ona już niedługo na stronie www.propozycje.zhp.pl ale również i na stronie naszego hufca.

W poniższym pliku dwa przykłady małych eksperymentów.

propozycja programowa

Czuwaj!