Warsztaty dotyczące pisania planu pracy

17.032014

Wielu z nas ma problem z rozróżnieniem celi od zamierzeń, nie widzi sensu w pisaniu charakterystyki, zbiórki opiera tylko na corocznych świętach typu Halloween, Andrzejki, Walentynki.

Czy to jest odpowiedzialne planowanie rozwoju podopieczny?

Podczas trwania warsztatów pokażemy Ci na czym skupić się w charakterystyce, aby każdy następny element planu pracy wynikał z poprzedniego.

Nie bądź przeciętnym drużynowym, przybocznym! W planie pracy odpowiedz na potrzeby członków swojej drużyny zamiast po raz kolejny organizować bal karnawałowy!

Warsztaty odbędą się 7 kwietnia 2014r. o godzinie 18:00 w schronie 153 BDH (ul. Lipowa 16). Dla tych którzy nie trafią sami zbiórka o godzinie 17:55 pod starym kinem Pokój.

Zapisy do 02.04.2014r. Prosimy wysłać imię i nazwisko, funkcję i numer drużyny na adres program@bialystok.zhp.pl